KONST / Litografier / Färglitografi 9963121
nr 996 3121
Färglitografi
Oidentifierad konstnär, signerad, Balett, bladets mått: 32 x 42
Utrop:
400 kr
Såld:
400 kr
måndag 23 november 2015
kl 19:40:56
250 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
400 kr